Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak to jest z Octą po/przed Faceliftem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Chłopaki :!: wy tu bijecie pianę a gość już zdecydował że kupuje Golfa IV.
    Niech mu się dobrze jeździ.

    Obyś nie musiał spać w samochodzie :diabelski_usmiech

    Pozdr
    Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

    Komentarz


    • #27
      Skoronie widac różnicy to po co przepłacać. Kup Octę. Raz że taniej do Octy dokupić kapelusz i fajkę niż do Golfa dres Dwa że wygodniejsze auto. Trzy, że Golfy klepią do momentu aż nie zacznie z tego klepania Polo wychodzić.
      Co do dziwnych wersji to były jakies takie dziwne modele przejściowe. Raz małe lusterka raz duże i takie tam różnice.

      No i co do wyglądu auta jak ktoś jest tak zboczony jak ja to ...samochód za dobrze wygląda. Jak sprzedawałem Felicię to kilku gości przyszło i powiedziało ze znastwem, że fura po giga dzwonie bo za dobrze wygląda a po pierwszą Octę gość z kasą w garści z Gliwic przyjechał
      Więc nie generalizowałbym

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Dynia...
        jeśli masz wszystkie faktury za przeglądy co 15000km to po pierwsze widzisz co było, kiedy robione, po drugie, jeśli przykładowo facet co pół roku robił przegląd na 15000km to wiadomo, że przebieg spory, jeśli robił raz do roku to znaczy, że albo 15000km nie przekraczał w roku, albo sporo przeciągał.
        Kurcze, u mnie to jakoś wychodzi co 4 miesiące i nie mogę przeciągnąć do końca roku :evil:
        TDI ASV 140KM 300Nm

        Komentarz


        • #29
          ja maiłem IV i nie było tak źle a Octavie szczególnie TDI też kradna także nie widze problemu.
          [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Paweł T
            Kurcze, u mnie to jakoś wychodzi co 4 miesiące i nie mogę przeciągnąć do końca roku :evil:
            haha no to ASO zaciera ręce

            Zamieszczone przez daneczek76
            ja maiłem IV i nie było tak źle a Octavie szczególnie TDI też kradna także nie widze problemu
            oj prawda to prawda... kradną i jedno i drugie...

            PS.Jeśli chcesz uprawiać streetracing to bierz golfa (lepiej się trzyma w zakrętach, no i łatwiej nim się powcinać), jeśli każde inne zastosowanie to bierz Octe.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X